Návrhy výšivek

Podle grafické předlohy, vyvzorujeme  ZDARMA výšivku pro konkrétní materiál a druh, na který se bude vyšívat. Samořejmostí je pro nás 3D vizualizace výšivky, vizualizace rozmístění na reklamním textilu. Stálým zákazníkum dodáváme vzorníky realných náhledů nití.

Šetříme váš čas a starosti

Dokážeme pro Vás zajistit celý proces od návrhu, výroby až po dodávku kompletních sad oděvů včetně logistiky. Tím Vám šetříme nejen starosti ale i čas a peníze.

Výšivky vyšíváme na moderních vyšívacích automatech značky BROTHER, které v kvalitě zpracování a přesnosti v oblasti strojního vyšívání představují technologickou špičku. Jediným limitem nášivky je Vaše přání a drobná omezení technologie.

Výhody výšivek

  • Levnější  - při nízkých nákladech je technologie vyšíván výrazně levnější než potisk
  • Efektní vzhled -  kvalitně vyrobená výšivka vypadá výrazně reprezentativněji než většina potisků
  • Vzorky -  je běžnou praxí výroba jednoho vzorku výšivky a zaslání pro schválení zákazníkovi
  • Neomezený počet barev - nejsme omezeni počtem použitých barev a taktéž nemá  barevnost motivu vliv na cenu zpracování
  • Trvanlivost - výšivka má výrazně delší trvanlivost než potisk  

Programy pro vyšívací stroj zpracováváme zdarma

Podle vámi dodané grafické předlohy, vám vy-vzorujeme jako jedna z mála firem na trhu ZDARMA kvalitní program pro výrobu výšivek. Samozřejmostí je vytvoření 3D vizualizace výšivky a zaslání fyzického kusu produkčních vzorků nášivek nebo reálných fotografií ve vysokém rozlišení . Stálým zákazníkům dodáváme vzorníky reálných náhledů nití. Každý si může vybrat své odpovídající barevné kombinace v naší převodní tabulce Marathon - Pantone s náhledy reálných nití. Kterou najdete zde 

Na rozdíl od potisku textilu umíme vyrobit výšivky nebo nášivky od mála kusu za stejnou cenu. Není problém vám vytvořit unikátní seznamy jako čísla dresů, jména na tričkách a podobně. Neplatíte žádné extra poplatky za zpracování při výrobě.
Vaše požadavky a předlohu pro návrhy nášivek můžete poslat e-mailem nebo použijte poptávkový formulář . Obratem Vám sdělíme cenovou nabídku.

Cena nášivky závisí na hustotě a počtu stehů, typu materiálu a nití). Pro kalkulaci výšivky je potřeba zaslat podklady, rozměry motivu který s bude zpracovávat a počet kusů.

Grafické podklady pro kalkulace nám prosím zasílejte ideálně v vektorovém formátu libovolných programů cdr, ai, eps, pdf nebo kvalitní nekomprimované rastry jpg, bmp, tif, pdf minimálně s 300 dpi

poptávka kalkulace
Max file size is 134 MB.